لوگو تکویندوز
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

برای تولید درب و پنجره دوجداره چه تجهیزات و امکاناتی لازم است؟

فهرست مطالب

 • برای تولید بهترین درب و پنجره دوجداره چه تجهیزاتی لازم است؟

  با توسعه شدید صنعت درب و پنجره، بسیاری از مدیران که به چشم انداز صنعت درب و پنجره خوش بین هستند، در حال برنامه ریزی برای توسعه در تولید درب و پنجره هستند. همانطور که محصولات درب و پنجره به تدریج به سمت سطح بالا پیش می روند، دوران گذشته تولید درب و پنجره با یک دستگاه برش کوچک و چند دریل کوچک برقی بود که به تدریج از بین رفته است.

  برای تولید بهترین مارک پنجره دوجداره با کارایی بالا، تجهیزات درب و پنجره با کارایی بالا ضروری است.  یک خط تولید کامل درب و پنجره از چه دستگاه هایی تشکیل شده است، باید بدانیم:

  1. اره برش پروفیل درب و پنجره دوجداره


  اره برای برش پروفیل های آلیاژ آلومینیوم و UPVC یو پی وی سی استفاده می شود. دقت اره به طور مستقیم بر کیفیت درب و پنجره تاثیر می گذارد، بنابراین اره ها از تجهیزات ضروری برای تولید درب و پنجره هستند. انواع مختلفی از اره های برش  در بازار تجهیزات وجود دارد. به عنوان مثال: دستی، صفحه نمایش دیجیتال، CNC. مخصوص برش ۴۵ درجه، ۴۵ درجه و ۹۰ درجه نیز وجود دارد. قیمت از ده ها هزار تا صدها هزار متغیر است. این بستگی به موقعیت محصول و بودجه سرمایه گذاری برای تصمیم گیری در مورد سطح خرید دارد.

   

  1. کپی روتر 

   

  از طریق طراحی صفحه کپی روتر یا یراق زن پروفیل درب و پنجره دوجداره  می توان  پیاده سازی انواع سوراخ ها و شیارهای منظم و خاص را انجام داد و در عین حال پیاده سازی سوراخ کلید را در یک پروفیل انجام داد.

   

  1. دستگاه پانچ دستگیره


  عمدتاً برای پانچ کردن پروفیل های مختلف درب و پنجره استفاده می شود

   

  1. دستگاه برش لقمه گوشه


  اره برش اتصال گوشه درب و پنجره آلومینیومی یک تجهیزات ویژه برای برش لقمه گوشه است. این دارای استحکام بالا، عملکرد پایدار، دقت پردازش بالا و عملیات ساده است.

   

  1. دستگاه پانچ هیدرولیک


  دستگاه پانچ گوشه تجهیزات ویژه ای برای تولید درب و پنجره های آلیاژ آلومینیوم ترمال بریک با عیار بالا است که برای اتصال زاویه ۹۰ درجه درب و پنجره آلومینیومی سازه نبشی مناسب است. در برخی مناطق به آن ماشین فشار گوشه، ماشین برخورد گوشه و ماشین گوشه  نیز گفته می شود. با توجه به زوایای مختلفی که می توان آن را مونتاژ کرد، آن را به دستگاه پانچ تک سر، دستگاه پانچ دو سر و دستگاه  پانچ چهار سر تقسیم می شود.

   

  1. دستگاه مولیون زن


  برای چاک زدن، صفحه پله و شیار انتهایی مولیون استفاده می شود.

   

  ۷.دستگاه جوش پروفیل درب و پنجره دوجداره UPVC

   

  برای جوش دادن پروفیل های یو پی وی سی است وانواع مختلفی دارد:

   

  1. دستگاه جوش تکسر
  2. دستگاه جوش دوسر
  3. دستگاه جوش سه سر
  4. دستگاه جوش چهارسر

   

  ۸.

  دستگاه تمیز کن

   

  برای تمیز کردن جوش های پنجره UPVC استفاده میشود

  تولید کننده پنجره آلومینیومی آکرول و آکپا با قیمت مناسب

  تولید کارخانه ای درب و پنجره دوجداره با کیفیت چه امکاناتی میخواهد؟

   

  ۱.انبار دپوی مواد اولیه و کنترل کیفیت

   

  فاز اول در تولید در و پنجره شامل ذخیره سازی در انبار کلیه مواد مورد نیاز برای اطمینان از تولید روان است. این منطقه به سه بخش اصلی تقسیم می شود: منطقه دریافت و بازرسی کالا، منطقه محصولات نیمه تمام و انبار خودکار.

   

  ۲.تجهیزات و دستگاه تولید درب و پنجره دوجداره

   

  برای تولید یک پنجره دوجداره یو پی وی سی و آلومینیومی با کیفیت و خوب باید از تجهیزات و دستگاه های تولید استاندارد که در بالا به معرفی آنها پرداختیم

  استفاده شود تا بدون هیچکم کاستی امر تولید انجام شود ما در تکویندوز از بروزترین دستگاه های تولید درب و پنجره دوجداره استفاده میکنیم

   

  ۳.نیروی تولید و ساخت متخصص و با تجربه

   

   تولید و ساخت پنجره دوجداره با کیفیت نیاز به نیروی متخصص و کاربلد و باتجربه است که به قسمت های مختلف تولید آشنایی کامل داشته باشد

  در تولید درب و پنجره های دوجداره آلومینیومی و یو پی وی سی ، تولید شامل مراحل مختلفی است و داشتن نیروهای کارکشته باعث میشود که مراحل تولید بدرستی انجام شود

   

  ۴.تهیه متریال مصرفی باکیفیت و مرغوب

   

  با وجود کلی متریال تقلبی و بی کیفیت در بازار اگر در تهیه متریال سهل انگاری کنیم خسارات جبران ناپذیری متحمل تولید درب و پنجره دوجداره

  خواهد شد ، بدین ترتیب در تهیه پروفیل،یراق،شیشه و…  باید بهترین و مرغوب ترین ها خریداری شده تا در نهایت به تولید یک پنجره دوجداره خوب و با کیفیت بالا ختم شود

   

  ۵.دانش و تجربه مدیر تولید

   

  مدیر تولید با داشتن اطلاعات و مشخصات فنی انواع پروفیل ها و یراق آلات وشیشه ها و با دانش خود مشخص میکند که در تولید درب ها و پنجره ها از کدام پروفیل و یراق در ساخت استفاده شود و یا کدام پروفیل و یراق ها مناسب شرایط های مختلف هستندکه این امر در تولید پنجره خوب بسیار ضروری است

   

  ۶.نیروی کنترل کیفیت

   

  در انتهای تولید نیروهای کنترل کیفیت با بررسی قسمت های مختلف درب و پنجره دوجداره تولید شده تایید میکنند که ایرادی در کار نیست

  و تمامی مراحل تولید و ساخت بدرستی انجام شده است تا نیازی با برگشت دوباره محصول به کارگاه تولید نباشد

  مشاوره و استعلام قیمت رایگان درو پنجره دوجداره تهران

  فرآیند تولید پنجره یو پی وی سی

   

   اجزای تکمیل کننده پنجره یو پی وی سی

   

  1. پروفیل های یو پی وی سی
  2. تقویت کننده گالوانیزه تقویت کننده پنجره،
  3. یراق آلات
  4. شیشه های دو جداره،
  5. پروفیل های پوشش پنجره

   

  ۱.پروفیل های پنجره یو پی وی سی با پروفیل های گالوانیزه بریده و تقویت می شوند

   

  ۲.جوش و تمیز کردن گوشه پنجره یو پی وی سی

   

  ۳.تقسیم بندی پنجره یو پی وی سی با بستن مولیون ها

   

  ۴.مونتاژ پنجره یو پی وی سی و بستن لنگه ها روی پنجره

  پنجره ها و درب های آلومینیومی چگونه تولید می شوند؟

  پنجره ها و درب های آلومینیومی چگونه تولید می شوند؟ اگر به دنبال اضافه کردن طرح های آلومینیومی به خانه خود هستید، ممکن است بخواهید بدانید که چگونه آنها ساخته شده اند. با این طرح ها، پنجره ها و درهایی را خواهید داشت که دارای استحکام، عایق و دوام استثنایی هستند. بسیاری از این مزایا به فرآیند تولید پروفیل های آلومینیومی مربوط می شود.

  هنگامی که طراحان این پنجره ها و درها را تولید می کنند، باید آلومینیوم را اکسترود کنند. این فرآیندی است که طی آن یک قطعه آلومینیوم خام به نام بیلت را می گیرید و آن را به همان چیزی که نیاز دارید حرارت داده و فشار می دهید. از آنجا، فرآیندهای دیگری شروع می شود تا آن قطعه فلز خام را به پنجره یا در رویاهای شما تبدیل کند.

  در تکویندوز، ما پنجره‌ها و درب‌های آلومینیومی را که توسط رهبران بازار تولید می‌شوند، عرضه می‌کنیم. با کار با آکپا و آکرول می‌دانیم که می‌توانیم طرح‌های با کیفیت بالا را در منطقه خود ارائه دهیم. نه تنها این، ما یک نصاب محلی هستیم، به این معنی که شما می توانید این پنجره ها و درهای جدید را در زمان کمتر و هزینه کمتری نسبت به یک برند بزرگ ملی تهیه کنید!

   
  درب و پنجره آلومینیومی چگونه ساخته می شود؟

  بهترین تولید کننده درب و پنجره آلومینیومی

   

  در و پنجره های آلومینیومی از طریق فرآیندهای پیشرفته تولید می شوند. در ابتدا، شما می توانید آلومینیوم را با حرارت دادن آن بر روی یک پرس اکستروژن اکسترود کنید. از آنجا، آن را از یک قالب عبور می دهید و آن را تحت یک سری آزمایش قرار می دهید تا آلومینیوم خود را به شکلی که می خواهید خم کنید. در نتیجه، یک قاب فلزی خواهید داشت که بسیار قوی و بادوام است.

  در مرحله بعد، قاب های آلومینیومی را پردازش می کنید و آنها را تمیز می کنید تا پروفیل ها برای رنگ آمیزی آماده شوند. شما می توانید قاب های آلومینیومی را در یک غرفه پوشش تخصصی قرار دهید تا قاب ها را قبل از قرار دادن در فرهای تخصصی پودر کنید. اگر فریم های آلومینیومی شما از نظر حرارتی شکسته است، قبل از فرآیند پوشش پودری، این ترمال بریک را عایق می کنید.

  ماشین آلات بسته بندی پیشرفته در فرآیند بعدی که در آن آلومینیوم را بسته بندی و محافظت می کنید و آنها را روی سکوهای مخصوص قرار می دهید کمک می کند. از آنجا، می توانید آلومینیوم را در انبار ذخیره کنید یا آنها را برای تحویل ارسال کنید. همه این تکنیک‌های پیشرفته با آنچه در خانه‌تان می‌بینید ساخته می‌شوند – یک پنجره یا در آلومینیومی بسیار بادوام.

   

  مزایای تولید درب و پنجره آلومینیومی

   

  همه این فرآیندها تضمین می کند که پنجره ها و درهای آلومینیومی شما عملکرد فوق العاده ای خواهند داشت. اکسترود کردن مواد و خم کردن آن به شکل تحت فشار بالا می تواند در برابر ضربه های سنگین تری مقاومت کند تا خانه شما را ایمن کند. نه تنها این، بلکه احتمال تاب برداشتن، پیچ و تاب و ترک خوردگی کمتر خواهد بود، به این معنی که پنجره های شما در داخل خانه شما دوام بیشتری خواهند داشت.

  هنگامی که آلومینیوم را پودر می کنید، می توانید آن را برای رنگ های مختلف نیز آماده کنید. به همین دلیل، شما این شانس را خواهید داشت که پنجره ها و درهای جدید خود را در اطراف خانه خود سبک کنید. برخی از قاب‌های آلومینیومی نیز می‌توانند به خوبی با روکش‌های چوبی معتبر کار کنند. در نتیجه، شما کنترل کاملی بر ظاهر و احساس درب‌ها و پنجره‌های آلومینیومی جدید خود خواهید داشت.

  با ترمال بریک، در و پنجره های آلومینیومی شما نیز بهتر با انرژی مقابله می کند. شما عایق بهتری برای خانه خود خواهید داشت، به این معنی که هوای سرد کمتری وارد خانه شما می شود و هوای گرم کمتری از آن خارج می شود. در نتیجه، می‌توانید بدون اتکا به گرمایش مرکزی خود در خانه گرم بمانید، به این معنی که می‌توانید هزینه‌های قبض انرژی خود را برای همیشه کاهش دهید.

   

  خرید درب و پنجره آلومینیومی از تولید کنندگان برجسته

   

  در تکویندوز، ما می دانیم که بهترین پنجره ها و درب های آلومینیومی چگونه تولید می شوند. به همین دلیل، ما فقط با شرکت‌هایی کار می‌کنیم که طرح‌های خود را در همان مراحل دقیق قرار می‌دهند. هنگامی که برای نصب در و پنجره های جدید برای خانه خود با ما همکاری می کنید، می توانید مطمئن باشید که طرحی با کیفیت بالا و مطابق با بالاترین استانداردها تولید خواهید کرد.

  ما مفتخریم که با برندهای معتبر روی پنجره ها و درب های آلومینیومی خود کار می کنیم. این طراحان محصولات خود را با این استانداردهای بالا می سازند و از فناوری پیشرفته استفاده می کنند تا طرح های خود را نسبت به بقیه برتری دهند. با آنها، پنجره‌ها و درب‌های آلومینیومی تولید شده با اکستروژن فشار بالا، ترمال بریک، پروفیل با پوشش پودری و بسته‌بندی پیشرفته برای محافظت از طرح جدید خود دریافت خواهید کرد.

  در نتیجه، پنجره‌ها و درب‌های آلومینیومی ما امروزه جزو بهترین‌های موجود در بازار هستند. و با تکویندوز، می توانید آنها را در حین کار با یک نصب کننده محلی مورد اعتماد دریافت کنید. ما یک تیم نصب دوستانه و کاملاً واجد شرایط داریم که با طرح‌های جدید شما مطابقت دارد. شما می توانید آنها را نیز با ما سفارشی کنید تا یک ساخت سفارشی برای خانه خود داشته باشید!

   

   نازل ترین قیمت درب و پنجره آلومینیومی

   

  با خرید مستقیم از تولید کننده و تولیدی درب و پنجره دوجداره می توانید بهترین و ارزان ترین قیمت پنجره دوجداره را دریافت کنید

  و بی واسطه خرید کنید

  امروز با مراجعه به تکویندوز تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره درباره نحوه تولید در و پنجره های آلومینیومی بیشتر بدانید!

  امروز می توانید از طریق واتساپ ما برای تماس با ما استفاده کنید. نه تنها این، شما می توانید قیمت شخصی برای هر پنجره یا درب آلومینیومی را با قیمت گذاری آنلاین ما دریافت کنید .

  ما مشتاقانه منتظریم تا با درب و پنجره های آلومینیومی به شما کمک کنیم خانه رویایی خود را بسازید!

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای
  برای تولید درب و پنجره دوجداره چه تجهیزات و امکاناتی لازم است؟
  محمد غلام نژاد

  محمد غلام نژاد

  محمد غلام نژاد هستم سی و سه سالمه،سالهاست که در صنف درب و پنجره هستم به خاطر علاقه زیادی که از بچگی به کامپیوتر و طراحی داشتم،این سایتو طراحی کردم تا بتونم با انتشار مطالب کاربردی صنف درب و پنجره رسالت خودمو انجام بدم و کمکی هر چند کم به هموطنانم بکنم
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.