لوگو تکویندوز
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قیمت پنجره دوجداره وین تک

فهرست مطالب

 • قیمت پنجره دوجداره وین تک wintech

  ما در تکویندوز در تهران پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC با برند وین تک با قیمت مناسب و کیفیت بالا تولید میکنیم

  پنجره های تولیدی ما دارای گرید A++ هستند و در بالاترین سطح کیفیت تولید میشوند

  همچنین با بروزترین دستگاه های تولید پنجره UPVC با برند الوماتک و با دستگاه سه کله جوش 

  پنجره هایی تولید میکنیم که از خاصیت جوش مولیون برخودار هستند که این در ایران به ندرت

  پیدا میشود که این خاصیت باعث میشود پنجره دوجداره وین تک آبندی بهتری داشته باشد

  قیمت پنجره وین تک

  قیمت پنجره وین تک

  قیمت پنجره دوجداره وینتک از لحاظ متر طول پروفیل مصرفی ۲۳۵۰۰۰ تومان برای هر متر طول پروفیل محاسبه میشود

  در قیمت متر مربع پنجره وین تک از حدود ۲۸۰۰۰۰۰ تومان برای هر متر مربع پنجره دوجداره

  قیمت گذاری صورت میگیرد

  برای مشاوره و استعلام قیمت رایگان انواع درب و پنجره دوجداره از طریق آیکون واتساپ اقدام کنید

  لیست قیمت پنجره دوجداره وین تک ۱۴۰۲ wintech 

  پنجره دوجداره وین تک در تهران

  محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره وین تک

   

  در تکویندوز محاسبه قیمت پنجره دوجداره وینتک با معتبر ترین نرم افزار محاسبه قیمت پنجره دوجداره با نام آی ویندور انجام میشود

  در این محاسبه هر کدام از اقلام مصرفی پروژه به صورت تک به تک محاسبه میشود و ریز اقلام که شامل پروفیل های مصرفی فریم،سش ، مولیون و یراق آلات و شیشه دوجداره و … در اختیار ما قرار داده میشود

  این محاسبه یک محاسبه قیمت میلی متری است و بسیار دقیق میباشد و با توجه به 

  این محاسبات قیمت پنجره دوجداره وینتک مشخص میشود

   

   پنجره دوجداره کشویی وین تک قیمت

   

  قیمت پنجره دوجداره کشویی یا ریلی وینتک با توجه به نوع سری پروفیل مصرفی آن متفاوت است

  قیمت پنجره دوجداره وینتک کشویی سری تکریل W260 مراتب کمتر از سری جفت ریل خواهد

  بود  زیرا در سری تکریل متراژ پروفیل مصرفی پاین تر است و این امر باعث میشود قیمت نهایی کمتر باشد

  در قیمت گذاری حدودی پنجره دوجداره کشویی وینتک بر حسب متر مربع از ۲۵۰۰۰۰۰ تومان برای

  هر متر مربع شروع خواهد شد اما همانطور که در مقاله های قبل اشاره کردیم برای قیمت گذاری درست و صحیح

  با ارسال آیتم های خود در واتساپ برای کارشناسان ما قیمت دقیق پروژه خود را دریافت کنید

  همچنین در مقاله پنجره دوجداره ریلی + لیست قیمت اطلاعات کامل تری دریافت کنی

  قیمت پنجره دوجداره وین تک در تهران
  عکس پنجره دوجداره وین تک

  پنجره دوجداره وین تک + قیمت در تهران

   

  بروز ترین و مناسب ترین قیمت پنجره دوجداره وینتک در تهران در تکویندوز دنیای درب و پنجره های دوجداره آلومینیومی و UPVC همین الان از طریق آیکون واتساپ استعلام قیمت و مشاوره رایگان دریافت کنید

  کارشناسان با تجربه و متخصص تکویندوز آماده همکاری با شما حتی در روزهای تعطیل هستند

  تولید انواع پنجره دوجداره با برند وینتک با قیمت مناسب در تهران

  فروش و نصب پنجره دوجداره تهران

  نصب پنجره دوجداره وین تک

   

  اکنون که تکویندوز را انتخاب کرده اید و یک تامین کننده واجد شرایط شیشه دوجداره دارید، می توانیم روند نصب پنجره ها را با جزئیات بیشتری توضیح دهیم. اگر این معیارها را نداشته باشید، نمی توانید شیشه های دوجداره را خودتان نصب کنید و به یک راه حل حرفه ای نیاز خواهید داشت.

  هنگام نصب پنجره های دو جداره وینتک، فرآیند به شرح زیر است:

  • حذف پنجره های قدیمی :

  بخش مهمی از فرآیند نصب این است که پنجره های موجود را با دقت حذف کنید. برداشتن عجله یا بی کیفیت به دیوارها آسیب می رساند، که به هم ریختگی ایجاد می کند و باعث می شود پنجره ها به درستی قرار نگیرند – همچنین ممکن است بر بهره وری انرژی نصب تأثیر بگذارد.

  • فضای قاب را آماده کنید :

  به اندازه‌گیری دقیق فضایی که پنجره در آن قرار می‌گیرد نیاز دارید، که سپس می‌توانید آن را در قاب بررسی کنید. هر گونه درزگیر، زباله یا فوم منبسط کننده باقی مانده را از دیوارها جدا کنید و اندازه ها را یک بار دیگر بررسی کنید تا مطمئن شوید که قاب جدید مناسب است.

  • آستانه را آماده کنید :

  برای تهیه آستانه، درپوش های انتهایی را چسب بزنید و آستانه را متناسب با طول فضای قاب ببرید. طاقچه را می‌توان مستقیماً روی دیوار قرار داد یا آن را به‌جای تعبیه کرد، بنابراین در اطراف لبه‌های فضای قاب همپوشانی دارد. لبه ها و طول آن را ببندید تا از نفوذ رطوبت به داخل اتاق جلوگیری کنید.

  • قرار دادن قاب بر روی دهانه :

  پس از محکم کردن آستانه پنجره و افزودن هر گونه گسترش دهنده به قاب، می توانید آن را در دهانه قرار دهید و مطمئن شوید که همسطح است. در صورت وجود هر گونه شکاف ممکن است به بسته بند نیاز داشته باشید. پس از این کار، سفت کردن قاب و آب بندی آن در بالا، پایین و کناره ها، از ضد آب بودن کامل آن اطمینان حاصل می کند. 

  • شیشه را نصب کنید :

  مهره ها را بردارید، بعداً به همان مکان برمی گردند. قاب را از هر ذره کثیفی، گرد و غبار زباله یا سایر ذرات کوچک تمیز کنید. پکرهای پل را در دهانه قرار دهید و شیشه را روی آنها نصب کنید، در صورت وجود شکاف از پکرهای لعاب استفاده کنید، پکرها را محکم کنید و مهره ها را برگردانید.

  • قاب را مهر و موم کنید :

   هنگامی که مهره ها دوباره روی آن قرار گرفتند، می توانید شیشه را دوباره تمیز کنید و قاب را به دیوار داخلی ببندید. اگر از هر گونه پیرایش داخلی استفاده می کنید، می توانید آن ها را در این مرحله برش داده و جا دهید. کار را با نصب و آزمایش هر گونه دریچه چکه ای به پایان برسانید.

  • نصب را به پایان برسانید :

  می‌توانید پلاستیک محافظ باقی‌مانده را بردارید و بسته‌بندی‌های بیرون زده را هم در داخل و هم از بیرون جدا کنید تا نصب پنجره دوجداره خود را به پایان برسانید. شیشه و قاب را در قسمت بیرونی تمیز کنید و بین و دیوارهای بیرونی و همچنین زیر آستانه پنجره را ببندید.

  در تمام مراحل بررسی وضعیت هر قسمت از واحد اطمینان حاصل می کند که تمام جنبه های آن به درستی کار می کند – این شامل قاب، آستانه، شیشه و پیچ ها می شود. باید بررسی کنید که پنجره به درستی باز و بسته شود، تنظیمات را انجام دهید و تمام کنید. 

  فرآیند نصب پنجره‌های دوجداره با رویکرد صحیح، ساده است. پنجره‌های چوبی به دلیل وزن سبکی که دارند می‌توانند ساده‌تر نصب شوند، اما آسیب‌دیدگی آن‌ها آسان‌تر است – بنابراین اگر معمولاً طرح‌های UPVC را نصب می‌کنید، بیشتر مراقب قاب‌های چوبی باشید، زیرا UPVC بسیار محکم‌تر است و شکستن آن تقریباً غیرممکن است.

  قیمت-پنجره-دوجداره-وینتک

   پنجره سه جداره وین تک در تهران

   

  پنجره های ساخته شده با پروفیل های وین تک قابلیت سه جداره شدن شیشه را دارند 

  پنجره سه جداره وین تک در مکان هایی که آلودگی های صوتی موجب اذیت ساکنان میشود مورد استفاده قرار میگیرد و قیمت بیشتری نسبت به پنجره دوجداره دارد

  شیشه های سه جداره از سه لایه شیشه که به موازات هم قرار گرفته اند و در بین آنها فضای خالی وجود دارد ساخته میشود

  مزایای شیشه سه جداره

  شیشه های سه جداره عایق حرارتی و صوتی بسیار خوبی هستند و میتوان گفت که سالانه حدود ۴۰ تا ۵۰ متر مکعب در مصرف گاز 

  در خانه هایی که به شیشه سه جداره مجهز هستند صرفه جویی میکنند

  • جلوگیری از هدر رفتن انرژی
  • جلوگیری از آلودگی های صوتی
  • امنیت بیشتر نسبت پنجره های تک و دو جداره

  انواع مدل های پنجره دوجداره وین تک

   

  1.  ثابت ( فیکس )
  2.  یک لنگه بازشو ( تک حالته )
  3.  یک لنگه بازشو ( دو حالته )
  4.  دو لنگه بازشو ( تک حالته )
  5. دو لنگه بازشو ( دو حالته )
  6. سه تیکه با دو لنگه بازشو تک حالته و کتیبه بالا
  7. کشویی ( تک ریل )
  8.  کشویی ( دو ریل 
  بهترین قیمت پنجره وین تک در تهران و کرج

  ۱۰ مزیت پنجره UPVC وین تک WINTECH

   

  UPVC یا پلی وینیل کلراید غیر پلاستیک یک ماده استاندارد است که در پنجره ها و درب ها استفاده می شود، اما آیا تا به حال به مزایای انتخاب پنجره های UPVC  وین تک در مقایسه با سایر محصولات توجه کرده اید؟

  در اینجا ۱۰ مزیت درب و پنجره UPVC وین تک برای خانه شما آورده شده است:

   

  ۱. قابل تنظیم

   

  به طور معمول اکثر پنجره‌ها، درها و نمای خارجی UPVC وین تک به رنگ سفید هستند. با این حال، پیشرفت‌ها در فرآیند تولید به این معناست که صاحبان خانه‌ها دیگر نه تنها به رنگ، بلکه به مجموعه‌ای از اشکال، سبک‌ها و جلوه‌های تقلیدی قابل تنظیم مانند دانه‌های چوب محدود نمی‌شوند.

  شرکت های نصب و تولید کنندگان اکنون می توانند محصولات UPVC را مطابق با مشخصات مورد نظر شما تنظیم کنند. به این معنی که پنجره ها و درها کاملاً در خانه یا ملک شما قرار می گیرند.

   

  ۲. امنیت

   

  امنیت یک ملک یا خانه برای هر نصب پنجره یا درب بسیار مهم است. به همین دلیل است که UPVC وین تک با یک قاب فوق سبک و در عین حال مستحکم فراتر از انتظارات است که در ترکیب با قفل های مختلف استفاده می شود و یک شیشه دو جداره از نفوذ نفوذگر جلوگیری می کند.

   

  ۳. عایق

   

  وقتی نوبت به پنجره‌ها و درهای جدید می‌رسد، بهره‌وری انرژی در اولویت ذهن همه است و انتخاب مواد مورد استفاده بر درجه حرارت و انرژی پنجره خانه شما تأثیر می‌گذارد.

  UPVC وین تک یک رسانای حرارتی کم است به این معنی که وقتی به درستی نصب شود یک سیستم هوای بسته را تشکیل می دهد که اتلاف گرما را که توسط مواد غیر عایق تجربه می شود به حداقل می رساند.

   

  ۴. تعمیر و نگهداری کم

   

  UPVC وین تک بر خلاف مواد طبیعی که نیاز به سنباده زدن، لاک زدن و رنگ آمیزی سالانه دارند، یک ماده کم تعمیر و نگهداری است. پنجره‌ها و درب‌های ساخته شده از UPVC وین تک می‌توانند برای چندین دهه بدون هیچ نشانه‌ای از هوازدگی دوام بیاورند، تنها روش نگهداری آن تمیز کردن با آب صابون است تا از لکه‌دار شدن و از بین بردن آلودگی یا کثیفی جلوگیری کند.

   

  ۵. دوام

   

  این ماده فوق‌العاده سخت است به این معنی که قاب‌ها می‌توانند با شدیدترین عناصر مقابله کنند و تحت تأثیر پوسیدگی و خوردگی قرار نگیرند، که به ویژه برای خواصی که در نزدیکی ساحل قرار دارند، جایی که محتوای نمک زیاد می‌تواند مشکل‌ساز باشد، مفید است. پوشش UPVC وین تک همچنین در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) محافظت می شود که از محو شدن مواد در قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید جلوگیری می کند.

   

  ۶. تهویه

   

  پنجره‌های UPVC وین تک می‌توانند در پیکربندی‌های مختلف به سبک پنجره ارائه شوند که یک سیستم تهویه کارآمد با جریان هوای مؤثر به داخل اتاق ارائه می‌کنند. یک پیکربندی موثر پنجره “شیب و چرخش” نامیده می شود که از آرایش دو پنجره تشکیل شده است که می تواند در دو جهت مجزا باز شود و تهویه بدون پیش نویس را فراهم می کند.

  هنگامی که در حالت کج به سمت داخل است، هوای گرم می تواند از دهانه های بالا و کناری خارج شود، در حالی که چرخاندن پنجره برای باز شدن کامل می تواند به سرعت فضای کل اتاق را تهویه کند که برای تمیز کردن یا طراوت مفید است.

  با راهنمای سبک پنجره ما بیشتر بیاموزید .

   

  ۷. سازگار با محیط زیست

   

  طول عمر متوسط پنجره‌های UPVC وین تک می‌تواند بین ۴۰ تا ۸۰ سال باشد و از مواد عمدتاً قابل بازیافت ساخته شده‌اند تا حداقل تأثیر طولانی‌مدت بر محیط‌زیست داشته باشند.

  هنگام تعویض پنجره‌ها و درب‌های قدیمی ساخته شده از UPVC وین تک از نصاب خود بپرسید که آیا برای اطمینان از بازیافت آن‌ها دور انداخته می‌شوند و می‌توان از مواد در محصولات دیگر مانند لوله‌ها، اتصالات لوله‌کشی و موارد دیگر استفاده مجدد کرد.

   

  ۸. مقاوم در برابر آب و هوا

   

  هوازدگی یک مشکل رایج در میان اکثر مواد مورد استفاده در نمای بیرونی یک ملک است. درب‌ها و پنجره‌های یو‌پی‌وی‌سی با آب و هوا واکنش نشان نمی‌دهند و نسبت به عناصر طبیعی حساس نیستند، به این معنی که طول عمر بیشتری بدون پیری دارند.

  در حالی که UPVC وین تک می تواند در برابر آب و هوا مقاومت کند و به نگهداری کمتری نسبت به مواد همتای طبیعی مانند چوب نیاز دارد، توصیه می کنیم به طور منظم از هر گونه نصب UPVC خارجی از جمله زیره ها و سطوح برای اطمینان از طول عمر آنها مراقبت کنید.

   

  ۹. عایق صدا

   

  مواد UPVC در ترکیب با پانل های پنجره دوجداره کار می کند تا میزان سر و صدایی را که می تواند به خانه شما منتقل شود کاهش دهد. بیشتر پنجره‌ها و درب‌های UPVC وین تک در مقایسه با نمونه‌های سنتی باید صدای خارجی را تا ۵۰ درصد کاهش دهند.

   

  ۱۰. ضد حریق

   

  مقررات ساختمانی بیان می‌کند که واحدها و قاب‌های پنجره‌ها و درها باید از مواد ضد حریق ساخته شوند که از گسترش آتش خارجی جلوگیری می‌کنند. UPVC همچنین ماده ای است که طبق مقررات ساختمان برای رعایت پروتکل ایمنی آتش نشانی لازم است، به این معنی که در صورت وقوع آتش سوزی، این ماده مسیر اصلی را به مدت ۳۰ دقیقه باز نگه می دا

  تاریخچه وین تک

   

  گروه کارخانجات WINTECH در ایران و سایر کشورها (ترکیه، آلمان، روسیه، اکراین، آذربایجان، تونس و هندوستان) متعلق به گروه شرکتهای  ADO ترکیه به مرکزیت شهر آنتالیا می باشند که تاریخچه تاســیس آن به سال ۱۹۵۶ میلادی برمی گردد که با تولید لاستـیکهای مورد نیاز در زیره های کفش شروع به فعالیت نموده است. فعالیت تولیدی آغاز شده در آن سالها توسط خانواده ساک تاکنون طی بیش از نیم قرن، همه ساله درحال توسعه بوده و در حال حاضر علاوه بر تولید پروفیلهای  UPVCمورد نیاز در صنعت ساختمان، در سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا و ۸ کشور دارای کارخانه های متعدد تولیدی در زمینه های تولید انواع درب های داخلی ساختمان با متریال کامپوزیت (WOOD PVC)، پوشش های سالن های بزرگ صنعتی از جنس UPVC، چندین کارخانه تولید سیمان و لوله های PVC  و قالب های بتنی مدولار و کارخانه تولید انواع یراق آلات مورد نیاز در صنعت درب و پنجره UPVC  بوده و نیز بصورت گسترده در زمینه های تولید انبوه مسکن و شرکتهای ساختمانی، تولید انرژی از طریق تاسیس نیروگاههای آبی و بادی و شرکت های معدنی و فرآورده های معدنی فعالیت داشته و در راستای اداره این مجموعه ها چندین هزار پرسنل و مدیران اداری و تولیدی مشغول به فعالیت می باشند. گروه شرکت هایADO  با تاسیس دفاتر تجاری و نمایندگی ها و انبار های زیر مجموعه های خود در بیش از ۵۴ کشور همواره در حال توسعه بازارهای هدف و صادرات محصولات خود بوده وشرکتADOPEN  ترکیه نیز یکی از شرکت های زیر مجموعه ADO GROUP  می باشد که مطابق آخرین بررسی و اعلام نتایج اتاق بازرگانی استانبول ترکیه مابین ۲۸۰ شرکت برتر کشور ترکیه قرار گرفته است.

  گالری عکس درب و پنجره وین تک

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۱۷ رای
  قیمت پنجره دوجداره وین تک
  محمد غلام نژاد

  محمد غلام نژاد

  محمد غلام نژاد هستم سی و سه سالمه،سالهاست که در صنف درب و پنجره هستم به خاطر علاقه زیادی که از بچگی به کامپیوتر و طراحی داشتم،این سایتو طراحی کردم تا بتونم با انتشار مطالب کاربردی صنف درب و پنجره رسالت خودمو انجام بدم و کمکی هر چند کم به هموطنانم بکنم

  ۲ نظر

  • سلام،منزل ما طبقه ۷ میباشد،پنجره
   کشویی با کتیبه هلالی مورد نظر
   است،رنگ بیرون ساختمان قهوه‌ای
   میباشد،
   آیا امکان تهیه پروفیل رنگی هست،
   هزینه حمل،تا پای کار و نصب چگونه
   است،
   برداشتن پنجره پروفیل فعلی با کی
   است و چه مقدار هزینه دارد،
   برای عرض ۶ متر و ارتفاع حدود ۲
   متر چقدر زمان تخریب. نصب مورد
   نیاز است،
   در مورد گارانتی هم بفرمایید،
   ممنون از راهنمایی شما،

   • درود بر شما آقای تربتی عزیز
    در مورد پنجره های رنگی مشکلی برای تهیه وجود ندارد و شما میتوانید انواع پنجره دوجداره با هر رنگی را داشته باشید
    تعویض پنجره قدیمی شما بدون تخریب توسط نیروهای نصاب صورت می گیرد و زمان انجام کار برای هر پنجره حدود یک ساعت و نیم است
    همه محصولات تکویندوز دارای سه سال گارانتی می باشد
    برای استعلام قیمت ها با شماره ۰۹۱۲۳۴۷۷۸۲۵ در تماس باشید
    با تشکر

  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.