لوگو تکویندوز
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره در تهران

فهرست مطالب

 • تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

  چرا تعویض پنجره مهمه؟

   

  امروزه به خاطر سر وصدای بالا و آلوده بودن هوای تهران یکی از دغدغه های اصلی ساکنین در خانه های پایتخت بزرگ

  به حداقل رساندن این سر وصداها و گرد وغبارهایی است که از پنجره های قدیمی خانه به محیط خانه ورود کرده

  و آرامش و نظافت هر شهروندی را به هم میریزد و انها را به فکر وامی دارد که به هر شکلی این مشکل را حل کنند تعدادی با تصمیم به جابجایی محل زندگی خود به جایی کم سرو صدا و اکثرا با این مشکل سعی میکنند کنار آمده و با تحمل این مساله زندگیشان را به سختی ادامه دهند

  اما دیگر وقت این رسیده که با طرح تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب با پنجره دو جداره با تمام مشکلات و دغدغه های خود خداحافظی کنید

  و به جای کنار آمدن با این مشکل با تعویض پنجره های خود آرامش را به زندگی خود هدیه کنید

  البته وقتی صحبت از این کار میشه اکثر مردم فکر میکنند که این کار بسیار سخت و کثیف کاریش زیاده وبدون داشتن هیچ اطلاعاتی از تصمیم خود صرف نظر میکنند ولی ما در این مقاله تمام جوانب این کار را برای شما روشن خواهیم کرد

   

  درباره هزینه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بیشتر بدانید

  طرح تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب در تهران
  آیا میدانید؟
  آیا میدانید؟
  ادامه مطلب
  آیا میدانید با تعویض پنجره های خود یکساله تمام هزینه های شما برمیگردد؟؟!!
  تعویض طلایی
  تعویض طلایی
  ادامه مطلب
  با این تعویض مطمعنا برنده واقعی شما هستید!
  پایان سر و صدا
  پایان سر و صدا
  ادامه مطلب
  شما با این انتخاب با تمام سرو صداهای موجود خداحافظی خواهید کرد
  قبل
  بعدی

  ۷ نشانه نیاز به تعویض پنجره

   

  حتی بهترین پنجره‌های با کیفیت برای همیشه دوام نمی‌آورند و پنجره‌های دوجداره (به طور متوسط) حدود ۱۵ تا ۲۰ سال عمر می‌کنند. بدیهی است که این امر تحت تأثیر عوامل متعددی از جمله نحوه نگهداری آنها، شرایط آب و هوایی که باید تحمل کنند و نوع مواد فریمی که انتخاب می کنید، می باشد.

  هنگامی که پنجره ها قابل تعمیر نیستند، باید زودتر آنها را تعویض کنید. و ۷ نشانه زیر نشانه های قوی است که شما نیاز به تعویض پنجره دارید.

  • پنجره فرسوده شده است

  نشانه‌های پوسیدگی یا تاب برداشتن پنجره های شما یا خرابی شیشه‌های دوجداره، نشانه‌های بزرگی هستند که باید آنها را تعویض کنید.

  به ویژه پروفیل های چوبی و آهنی پنجره ها می توانند در شرایط خوب نگهداری شوند. مشکل اینجاست که وقتی پوسیدگی در چوب و آهن اتفاق می افتد، متوقف کردن پوسیدگی و نگه داشتن آن بسیار سخت است. باران تبدیل به یک کابوس می شود و ممکن است متوجه شوید که تعمیر پنجره کار بسیار دشواری است، بنابراین هنوز خوب به نظر می رسد و کار خود را به درستی انجام می دهد. البته، اگر فقط آن را رها کنید، پوسیدگی فقط بدتر می شود و باز کردن یا بستن پنجره سخت تر می شود.

  پنجره های یو پی وی سی بی کیفیت ممکن است به مرور زمان تغییر رنگ داده و با انبساط در گرما ممکن است تاب بردارند. اگر شیشه دوجداره شما خراب باشد، ممکن است متوجه نشت آب، تراکم، ترک، تراشه، سوراخ و خراشیدگی و مشکل در تنظیم دمای خانه خود شوید.

  • قبوض انرژی بالاست

  پنجره های قدیمی یا ناکارآمد می توانند تاثیر قابل توجهی بر عایق کاری خانه شما داشته باشند و منجر به هزینه های بالای انرژی شوند. هر چه گرمای بیشتری بتواند از خانه شما خارج شود، بیشتر از گرمایش مرکزی خود برای جبران استفاده خواهید کرد، و همین امر در مورد استفاده از تهویه مطبوع نیز صادق است. می‌توانید این موضوع را با ایستادن در کنار پنجره‌های خود بررسی کنید و ببینید که آیا نسبت به بقیه اتاق خنک‌تر است یا خیر. اگر شیشه برای لمس سرد است، به احتمال زیاد انرژی خود را هدر می دهید. همچنین باید به دنبال شکاف در قاب باشید

  پنجره های قدیمی اغلب تک جداره هستند و بنابراین در برابر نشتی آسیب پذیرتر هستند. سرمایه گذاری روی شیشه دوجداره با گاز آرگون و شیشه کم تابش (LoE) برای کاهش اتلاف حرارت ایده بسیار خوبی است.

  • باز و بسته شدن پنجره سخت (یا غیرممکن) است

  این یک دلیل قطعی برای تعویض پنجره است، در درجه اول به این دلیل که می تواند یک راه فرار حیاتی در مواقع اضطراری باشد.

  دلایل زیادی وجود دارد که چرا باز کردن پنجره غیرممکن شده است. یکی از موارد رایج این است که قفل شده باشد. ممکن است در زمان تعمیر یا رگلاژ صرفه جویی کرده باشید،  سایر دلایل گیر کردن پنجره، تاب برداشتن  پروفیل مانند پنجره‌های یو پی وی سی است که می‌تواند در هوای گرم منبسط و منحرف شود. UPVC باید پس از خنک شدن دوباره منقبض شود، اما اگر این اتفاق به طور مکرر رخ دهد، ممکن است دیگر اندازه فریم برای پنجره مناسب نباشد. دلیل دیگر می تواند این باشد که پایه های خانه شما جابجا شده و پروفیل پنجره دیگر به درستی در جای خود قرار نمی گیرد. در تمام این موارد، یک پنجره جدید مشکل را حل می کند.

  • خانه شما عایق صدا نیست

  پنجره‌های مدرن برای کاهش انتقال صدا طراحی شده‌اند که اگر در نزدیکی یک جاده شلوغ زندگی می‌کنید، می‌تواند تفاوت زیادی در کیفیت زندگی شما ایجاد کند. اگر هنگام ایستادن در داخل و بسته بودن پنجره به وضوح صدای بیرون را می شنوید، احتمالاً این نشان دهنده قدیمی بودن پنجره شما است. بنابراین، اگر می‌خواهید ازآرامش لذت ببرید، راه جدیدی است که باید بروید. در اینجا می توانید در مورد بهترین پنجره ها برای کاهش نویز بیشتر بدانید.

  • پنجره فرسوده

  نکته مهمی که باید در مورد پنجره های فرسوده در نظر بگیرید این است که قبض انرژی شما برای گرم کردن خانه شما بیشتر خواهد بود – در برخی موارد تا ۲۵٪ بیشتر. بنابراین سرمایه گذاری نکردن برای تعویض پنجره به دلیل هزینه، احتمالاً در دراز مدت به اقتصاد کاذب تبدیل می شود. پنجره‌های جدید نیز نسبت به پنجره‌های قدیمی به‌طور چشمگیری در مصرف انرژی کارآمدتر هستند، بنابراین می‌توانید در نهایت مقدار زیادی پول نقد صرفه‌جویی کنید.

  اغلب زمانی که پنجره به درستی بسته نمی شود، فرسودگی ها ممکن است رخ دهند. اگر مکانیسم قفل دیگر کار نمی کند، می تواند دلیل آن باشد. و فراموش نکنید که ممکن است یک مشکل امنیتی بالقوه برای شما ایجاد کند.

  • پنجره  نشتی داره

  پنجره ها هستند که اجازه  دهند نور به خانه شما جریان یابد، درست است؟ خوب، اگر رطوبت بین شیشه‌های پنجره‌های دوجداره قرار بگیرد، یا در داخل آن متراکم  شود، این اثر شگفت‌انگیز می‌تواند از بین برود.

  بله، تراکم را می توان از بین برد، اما به سرعت آزاردهنده می شود و اغلب به این معنی است که در داخل قاب نیز کپک رشد می کند. و مه یا رطوبت داخل شیشه پنجره را نمی توان برطرف کرد، به سادگی می نشیند و دید شما را پنهان می کند و نور را مسدود می کند.

  این مشکلات معمولاً زمانی رخ می‌دهند که درزگیرها از بین رفته باشند، یا اگر پنجره از ابتدا به درستی نصب نشده باشد. بدترین سناریو زمانی است که پنجره واقعاً شروع به نشتی می کند و در نهایت با حوضچه های آب در داخل مواجه می شوید.

  در تمام این موارد، احتمالاً مقرون به صرفه‌ترین گزینه تعویض پنجره است، زیرا در صورت از کار افتادن آب‌بندهای روی شیشه‌های دیگر و شروع مجدد کل چرخه، تعمیرات می‌تواند گران تمام شود.

  • شیشه دوجداره ندارید

  به پنجره های خود خوب نگاه کنید. اگر همیشه از خود می پرسیدید که چرا اتاق شما در زمستان خیلی سرد است و وقتی آفتاب بیرون می آید خیلی گرم است، ممکن است به جای شیشه دو جداره، در واقع یک شیشه دارید. معمولا اغلب در املاک قدیمی اینگونه است و می توانند شما را کاملاً ناراحت کنند زیرا به اندازه یک پنجره مدرن تر و دو جداره کارآمد نیستند. زمان تعویض فرا رسیده است

   

   

  مراحل تعویض پنجره قدیمی با دوجداره:

   

  • مرحله اول:

   

  مراحل انجام این کار بدین شکل است که در اولین گام انداره گیری توسط تیم مجرب و متخصص ما انجام میشود واندازه های نهایی

  باتایید آیتم های دلخواه شما برای ساخت واجرا به دست تولید سپرده میشود تا مراحل تولید انجام پذیرد

  پس تولید کامل پنجره ها وشیشه های دوجداره آن_ آنها را به محل نصب ارسال میکنیم

   

  • مرحله دوم:

   

  حالا به مرحله اصلی میرسیم در این مرحله  بعد از در آوردن شیشه های تک جداره با بریدن قیدهای پنجره قدیمی

  داخل کادر آن را خالی میکنیم به طوری که فریم آن در داخل دیوار باقی می ماند

   

  • مرحله سوم:

   

  فریم باقی مانده در دیوار جایست که پنجره دوجداره ی شما به آن پیچ میشود و پنجره ی قدیمی شما به پنجره ی دوجداره

  تعویض شده و هیچ تخریب ویا خرابکاری در ساختمان یا نمای ظاهری ساختمان شما بجای نمی ماند واینگونه شما از تمام مشکلات

  نظیر آلودگی های محیطی و ریز گرد ها راحت میشوید

   

  مراحل تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

  مزایای تعویض پنجره قدیمی با دوجداره:

   

  تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره جدید کم مصرف، با کیفیت و جذاب به چند دلیل سرمایه گذاری بسیار عاقلانه ای است.

  • از دست دادن گرما را کاهش می دهد تا خانه خود را برای مدت طولانی‌تری گرم نگه دارید – به کاهش هزینه‌های گرمایش کمک می‌کند
  • سر و صدای کمتری از فضای ببرون به خانه شما راه پیدا می کند.
  • نگهداری به مراتب کمتر
  • ظاهر خانه شما را زیبا میکند و ارزش آن را افزایش می دهد
  • میزان نور طبیعی وارد شده به خانه شما را افزایش می دهذ

  بنابراین، اگر می‌خواهید تغییرات بزرگی در سبک زندگی خود ایجاد کنید، باید به تعویض پنجره توجه کنید

  سوالات متدوال درباره تعویض پنجره با دوجداره

   

  ۱-آیا در تعویض پنجره ما نیاز به خرابکاری و بنایی داریم؟

  خیر _ به همان سادگی که در ابتدا توضیح داده ایم پنجره ی قدیمیه شما به پنجره دوجداره تعویض خواهد شد.

  ۲-آیا با تعویض پنجره هایمان نمای ظاهری ساختمان تغیر میکند؟

  خیر-ما طراحی شما را همانند شکلی که میخواهید انجام میدهیم و هیچ گونه تغیری در شکل ظاهری نمای شما اتفاق نمی افتد

  ۳-آیا با تعویض پنجره هایمان سر وصدا ها به کلی قطع خواهد شد؟

  بله-ما تضمین میکنیم با اینکار شما راحت خواهید شد

  ۴-آیا میشود رنگ پنجره و شیشه هایمان همانند قبل باشد؟

  بله-ما هر رنگی که شما بخواهید برایتان فراهم خواهیم کرد

  ۵-آیا میشود پنجره های جدیدمان به پرده گیر نکند؟

  بله- ما طرح های پیشنهادی زیادی برای شما خواهیم داشت

  تیم حرفه ای ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما خواهد بود

  با ما در تماس باشید

  درباره توری پلیسه در تهران بیشتر بدانید

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تعویض پنجره قدیمی با دوجداره در تهران
  محمد غلام نژاد

  محمد غلام نژاد

  محمد غلام نژاد هستم سی و سه سالمه،سالهاست که در صنف درب و پنجره هستم به خاطر علاقه زیادی که از بچگی به کامپیوتر و طراحی داشتم،این سایتو طراحی کردم تا بتونم با انتشار مطالب کاربردی صنف درب و پنجره رسالت خودمو انجام بدم و کمکی هر چند کم به هموطنانم بکنم
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.