لوگو تکویندوز
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قیمت پنجره دو جداره ضد صدا

فهرست مطالب

 • بهترین قیمت پنجره دوجداره ضد صدا

  آیا قصد خرید پنجره دوجداره ضد صدا را دارید؟ما در تکویندوز بهترین قیمت پنجره دوجداره ضد صدا را با پروفیل های آلومینومی و UPVC

  ارائه می دهیم،ما به شما کمک میکنیم بهترین قیمت و کیفیت پنجره دوجداره ضد صدا را انتخاب کنید

  برای مشاوره و محاسبه و استعلام قیمت انواع پنجره دوجداره ضد صدا از طریق آیکون واتساپ 

  یا فرم استعلام قیمت پنجره دوجداره اقدام کنید

   

  به صورت کلی عایق صدا و پنجره های ضد صدا اصطلاحات گمراه کننده هستند . هیچ راه حل جادویی برای پنجره های عایق صدا وجود ندارد که بتواند یک خانه مسکونی در کنار یک جاده پر سر و صدا، خط قطار یا فرودگاه را به فضایی کاملا ساکت تبدیل کند.

   

  در واقع، “پنجره عایق صدا” ادعایی نادرست است – آنها وجود ندارند!

   

  شیشه کاهش نویز  می تواند تفاوت قابل توجهی در میزان صدای ورودی از پنجره ایجاد کند. اما، شیشه در پنجره های مسکونی هرگز نمی تواند تمام آلودگی های صوتی را مسدود کند.

   

  کسی را که می گوید می توانید پنجره معمولی خانه مسکونی را عایق صدا کنید، باور نکنید.

   

  در تکویندوز، ما معتقدیم که حقایق را به شما ارائه می دهیم، بنابراین شما می توانید آگاهانه انتخاب درستی داشته باشید.

   

  به خواندن ادامه دهید تا بفهمید صدا چگونه کار می کند و چگونه پنجره های ضد صدا می توانند خانه شما را بسیار آرام تر کنند .

  مناسب ترین قیمت پنجره دوجداره ضد صدا

  قیمت پنجره های عایق صدا چقدر است؟

   

  تمام هزینه های پنجره به عوامل زیادی مانند نصب، سبک قاب، اندازه و تکمیل بستگی دارد، بنابراین ما قیمتی را برای هزینه پنجره های ضد صدا ارائه نمی دهیم.


  به عنوان یک دستورالعمل، یک پنجره کاهش نویز بسته به گزینه های مختلف موجود می تواند از ۳۶۹۰۰۰۰ تومان تا ۶۹۹۹۰۰۰ تومان برای هر پنجره هزینه داشته باشد.


  با این حال، هر چه پنجره های بیشتری خریداری کنید (و سهولت نصب) قیمت تمام شده هر پنجره را کاهش می دهد.


  اگر قصد نصب پنجره های کاهش نویز یا ضد صدا را دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا با مقرون به صرفه ترین راه حل مناسب برای نیازهای خود انتخاب کنید.

   
   

  پنجره دوجداره ضد صدا چیست؟

   

  پنجره های ضد صدا نمی توانند به طور کامل همه صداها را مسدود کنند، اما راه های مختلفی وجود دارد که به ساکت شدن خانه شما کمک می کند. صداهای بلند و آزاردهنده تقریباً در هر جایی ممکن است ظاهر شوند. خانه های نزدیک یک شهر شلوغ، بزرگراه، منطقه ساخت و ساز یا حیوانات خانگی با صدای بلند در معرض صداهای ناخواسته قرار می گیرند. پنجره های عایق سر و صدا کمک می کند تا صداهای مزاحم و ناخواسته ای را که در خارج از خانه شما ایجاد می شود به حداقل برسانید. در حالی که هیچ پنجره ای به طور کامل عایق صدا نیست، چندین قدم وجود دارد که می توانید برای بهبود مقاومت صدا در خانه خود انجام دهید. با افزایش صدای شهرها و افزایش آلودگی صوتی، صاحبان خانه های بیشتری به دنبال راه هایی برای ایجاد محیطی آرام در خانه خود هستند. برای اینکه نشان دهیم پنجره‌های ضد سر و صدا چقدر می‌توانند بر یک خانه تأثیر بگذارند، یک اتاق ضد صدا راه‌اندازی کردیم.با پنجره های ضد صدا در قلب شهر تهران.

   
  بهترین قیمت پنجره ضد صدا

  چگونه می توانم پنجره هایم را ارزان عایق صدا کنم؟

   

  اگر می خواهید صدای ورودی از پنجره های خود را کاهش دهید اما نمی خواهید پنجره ها را تعویض کنید یا از شیشه های ثانویه استفاده کنید، چند گزینه پشتیبان دارید:


  پرچین یا حصار جلوی پنجره بکارید


  اگر خانه‌ای روبه‌روی جاده‌ای شلوغ با فضای باغ در جلو دارید، یا خانه‌تان پشت خط قطار است، می‌توانید از عناصر طبیعی برای کاهش صدا استفاده کنید.


  درختچه های انبوه، پرچین ها، درختان ضخیم یا حصارهای محکم همگی به کاهش انتقال صدا به سمت ملک شما کمک می کنند. بنابراین، هنگامی که امواج صوتی به پنجره شما برخورد می کند، از قبل کاهش می یابد.


  با ترکیب پنجره های ضد صدا با استفاده از پرچین ها و درختچه ها کاهش دماغه حتی بیشتر می شود.


  تمام شکاف ها، درزگیرهای صوتی و نوارهای هوا را وصل کنید


  همانطور که در بالا ذکر شد، صدا می تواند در گوشه ها پراکنده شود و راه خود را از طریق هر شکافی پیدا می کند. می توانید بگویید که درزگیرهای پنجره های شما شروع به خراب شدن کرده اند، زیرا صدای بیرون بلندتر می شود.


  فقط لبه های شیشه نیست که ممکن است خراب شود. اگر پنجره شما به طور موثر نصب نشده باشد، ممکن است شکاف های کوچکی وجود داشته باشد که باعث نشتی صدا می شود.


  برای از بین بردن هر چه بیشتر شکاف ها، از درزگیری آکوستیک تخصصی استفاده کنید و نوارهای هوا را در اطراف قاب ها قرار دهید. اگر شکاف ها خیلی بزرگ هستند، تنها راه حل تعویض پنجره ها است.


  از پرده ها یا کرکره های مرطوب کننده صدا استفاده کنید


  پارچه سنگین می تواند باعث کاهش شگفت انگیز سطح سر و صدا شود. پرده های تخصصی میرایی صدا چندین لایه پارچه دارند – پلی استر بهترین است – که پارچه متراکمی ایجاد می کند که می تواند ارتعاشات صدا را جذب کند. پارچه های خاموش کننده صدا همچنین به جذب صدایی که در اطراف فضاهای باز باز می گردد کمک می کنند.


  کرکره ها مزارع که به طور فزاینده ای محبوب تر می شوند، تفاوت قابل توجهی در گرما و صدا ایجاد می کنند. کرکره  جامد کلاسیک به ویژه در کاهش سر و صدا کارآمد است زیرا هر روز عصر یک مانع محکم بر روی پنجره های شما نصب می کند.


  شیشه پنجره


  شیشه کاهنده سر و صدا دارای یک پوشش لمینت بر روی یکی از شیشه های شیشه است که به جذب بیشتر امواج صوتی در هنگام انتقال از طریق شیشه کمک می کند.


  شیشه پنجره یک تعمیر فوری تخصصی است که می تواند نویز را تا حد کمی کاهش دهد. با این حال، شیشه می تواند پنجره را مبهم کند تا شفافیت شیشه را از دست بدهد. و، مگر اینکه به طور حرفه ای اعمال شود، می تواند زیبایی شناسی پنجره را ارزان تر کند.


  همه گزینه های بالا می توانند به کاهش نویز قبل از نصب پنجره جدید کمک کنند. همچنین می‌توانید نحوه عایق‌بندی اتاق را برای ایده‌های بیشتر در مورد نحوه برخورد با سر و صدای فراگیر ترافیک یا همسایه‌های پر سر و صدا بخوانید .


  برای بهترین نتیجه، کاشت پرچین در خارج از پنجره، داشتن لعاب کاهنده سر و صدا و نصب کرکره های چوبی بیشترین تفاوت را برای کاهش صدای ورودی از پنجره شما ایجاد می کند.

   
   
  پنجره ضد صدا ارزان قیمت

  پنجره ضد صدا چگونه کار می کند؟

   

  صداها به دو روش مختلف منتقل می شوند – از طریق هوا و از طریق مواد. آنها به دو روش اندازه گیری می شوند – توسط کلاس انتقال صدا (STC) و کلاس انتقال در فضای باز/داخل (OITC). امروزه اکثر پنجره‌های عایق استاندارد دارای رتبه‌بندی STC حدود ۲۶ هستند. این پنجره‌های دوجداره دارای دو شیشه ۴ میلی‌متری هستند. با افزودن شیشه های بیشتر، لایه های عایق بیشتری وجود دارد که به کاهش صداهای بیرون کمک می کند.

  پنجره‌های کاهش‌دهنده نویز با کاهش سرعت انتقال امواج صوتی کار می‌کنند که باعث می‌شود آنها ساکت‌تر به نظر برسند. همانطور که امواج صوتی از مواد مختلف عبور می کنند، امواج را می توان جذب، منعکس یا به حداقل رساند. در پنجره ها، این کار را می توان با بهینه سازی فضای هوا، مخلوط کردن ضخامت شیشه یا با افزودن شیشه های اضافی انجام داد. این فرآیند انتخاب این ویژگی های مختلف برای یک پنجره برای عملکرد کاهش صدا بسیار مهم است. استفاده از مواد با کیفیت بالا، مانند نوار آب بندی و هوای آزمایش شده در آزمایشگاه روی پنجره ها، نیز یک راه اثبات شده برای اطمینان از عملکرد مناسب است. با این حال، بیشتر از ویژگی های پنجره است که به کاهش نویز کمک می کند. یکی از مهمترین عناصر دیگر عملکرد نصب پنجره  است. نصب مناسب کمک می کند تا از مهر و موم های هوابند اطمینان حاصل شود و همچنین به جلوگیری از سر و صدا کمک می کند. از انتخاب ویژگی‌های پنجره همراه با اطمینان از نصب صحیح، کار با متخصص تکویندوز می‌تواند به ساده‌تر شدن و درک آسان این فرآیند کمک کند.

   

  درباره آیا هر پنجره دوجداره ای عایق صوتی است؟ بیشتر بدانید

   

  موارد پنجره ضد صدا

   

  چندین مورد پنجره ای وجود دارد که می تواند به کاهش میزان سر و صدای خانه شما کمک کند. اولین و رایج ترین مورد، ارتقای پنجره های خود از طرح تک جداره به طراحی دو جداره یا سه جداره است. یکی دیگر از مورد های مشابه، انتخاب طرح شیشه ای مخلوط  از چند شیشه با ضخامت های مختلف  است. هنگامی که ضخامت های مختلف شیشه جفت می شوند، به کاهش صداهای مختلف در فرکانس های مختلف کمک می کنند.

  پنجره‌های سری لولایی تکویندوز یک بسته اختیاری کنترل صدا را ارائه می‌دهند که صداها را ۵۲ درصد بیشتر از پنجره‌های تک جداره کاهش می‌دهد.  این پنجره‌ها به‌خاطر قدردانی از عملکرد و برتری آکوستیک فوق‌العاده ما برای برخی از محصولات پکیج کنترل صدا شناخته شده‌اند و گواهی علامت ساکت را دریافت کرده‌اند.

   

  مقایسه پنجره های تک جداره، دو جداره و سه جداره

   

  همانطور که مدل های شیشه  را به طراحی پنجره اضافه می کنید، میزان صدایی که می تواند از آن عبور کند کاهش می یابد. پنجره های تک جداره کمترین مواد را برای کاهش امواج صوتی دارند، بنابراین بیشترین صدا را وارد خانه شما می کنند. پنجره های دوجداره، به کاهش نویز کمک می کند. شیشه سه جداره بهترین گزینه برای کاهش بیشترین صدا است. در واقع، پنجره های سه جداره   ۵۲ درصد بیشتر از پنجره های تک جداره نویز را کاهش می دهند.  بهره وری انرژی استثنایی و کنترل صدا از عناصر مهم برای انتخاب درست و خرید پنجره شما هستند. گزینه سه جداره کمک می کند اتاق خواب شما ساکت بماند، مانعی ایجاد کند تا زمان چرت قطع نشود یا صدای پارس سگ همسایه شما را به حداقل برساند.

  با تعویض پنجره های خود می توانید به ایجاد محیطی آرامش بخش برای خانه خود کمک کنید.

  برای یافتن پنجره ها و درها برای خانه خود یک مشاوره رایگان بگیرید

  قیمت پنجره ضد صدا با قیمت مناسب

  پنجره چقدر می تواند صدا را کاهش دهد؟

   

  ادعاهای شرکت های پنجره در مورد میزان عایق صوتی یک خانه توسط پنجره ها اغلب گمراه کننده است زیرا شیشه فقط می تواند صدا را بسیار کاهش دهد. نسبت به هر شرکتی که ادعای “عایق صدا” دارد، شک کنید.


  شیشه های شیشه بسته به ضخامتشان سطوح مختلفی از کاهش صدا دارند:

  • تک جداره ۴ میلی متر – ۲۹ دسی بل*
  • تک جداره ۱۲ میلی متر – ۳۴ دسی بل*

   


  استفاده از ضخامت های مختلف همراه با یک ورقه PVB که بین شیشه ذوب شده است، اثر ترکیبی بر کاهش صدا ایجاد می کند:


  بنابراین، اگر پنجره ای از شیشه کاهش نویز استفاده می کند، به طور واقع بینانه، چقدر می تواند صدا را کاهش دهد؟

  • یک پنجره دوجداره استاندارد صدا را تا ۳۳ دسی بل کاهش می دهد**
  • پنجره ای با شیشه کاهش نویز صدا را تا ۴۰ دسی بل کاهش می دهد**

  **آزمایش مستقل تکویندوز.


  فراموش نکنید، اختلاف ۱۰ دسی بل نسبت به نصف/دو برابر شدن سطح نویز درک شده است. بنابراین، تفاوت ۷dB یک تفاوت قابل توجه در کاهش نویز است .


  در دنیای واقعی، کاهش ۴۰ دسی بل به معنای کاهش صدا است

  • صحبت کردن دو نفر بیرون از پنجره شما به زمزمه کاهش می یابد
  • ترافیک سنگین جاده ای به یک کتابخانه آرام کاهش می یابد
  • نویز ساخت و ساز به موسیقی پس‌زمینه کاهش می‌یابد
  • هواپیمای جت که از فرودگاه بلند می شود (۳۰۵ متر) به یک رستوران یا دفتر کاهش می یابد.

  پنجره های کاهش دهنده صدا باعث کاهش نویز می شود. پنجره‌های کاهش‌دهنده صدا، خانه‌های مرکز شهر را کاملاً ساکت نمی‌کنند. اما، آنها تفاوت قابل توجهی در کیفیت زندگی شما در خانه ایجاد می کنند.

   
   

  صدا چگونه کار می کند؟

   

  صدا زمانی ایجاد می شود که یک جسم ارتعاشی ایجاد می کند که فرکانس آن از میان مولکول های هوا، آب یا هر جسم جامد دیگری مانند دیوار آجری عبور می کند تا زمانی که گوش آن را بلند کند. ارتعاش بر روی پرده گوش طنین انداز می شود، که فرکانس صدا را ترجمه می کند تا بتوانید صدای متمایز را تفسیر و “شنوید”.

   

  ارتعاشات شبیه امواج (از این رو موج صوتی) با فرکانس های مختلف با طول موج متفاوت هستند. صداهای با تناسب بالا دارای نوسانات بیشتری هستند که شبیه یک موج فشرده تر هستند و صداهای با فرکانس پایین تر مانند یک موج بلندتر با نوسان کمتر به نظر می رسند.

   

  گوش انسان توانایی درک محدوده زیر و بمی بین ۲۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز را دارد. اما از آنجایی که با افزایش سن رو به وخامت می‌رود، یک بزرگسال متوسط ​​بسته به توانایی شنوایی خود، معمولاً می‌تواند تا ۱۵ تا ۱۷ کیلوهرتز را تشخیص دهد.

   

  قدرت امواج ارسالی Amplitude نامیده می شود که شدت و فشار فیزیکی امواج صوتی را منعکس می کند. این در دسی بل (dB) اندازه گیری می شود.

   

  سطح صدای دو نفری که در خانه صحبت می کنند حدود ۵۰ دسی بل هستند.

   

  افزایش دسی بل با استفاده از مقیاس لگاریتمی اندازه گیری می شود و این بدان معنی است که افزایش ۱۰ دسی بل برابر با افزایش ده برابری صدا است. اساساً، هر ۱۰ دسی بل بلندی درک شده از نویز را دو برابر می کند – ۶۰ دسی بل دو برابر بلندتر از ۵۰ دسی بل است.

   

  از آنجایی که صداهای با تناسب بالا دارای نوسانات بیشتری هستند، پرده گوش آنها را بلندتر از صدای پایین تر در همان سطح دامنه درک می کند. به همین دلیل است که نادیده گرفتن سر و صدای کودکان در مقایسه با صحبت کردن یک بزرگسال یا سگ کوچک در مقایسه با بافت عمیق تر یک سگ بزرگ دشوار است.

   

  صداهای فرکانس پایین تر نیز دورتر می روند. به همین دلیل است که می‌توانید صدای باس را از یک کلوپ شبانه از کیلومترها دورتر بشنوید.

   

  صدای زن با صدای بلندی که در بیرون از خانه شما صحبت می‌کند، بلندتر از صدای پایین مردی است که با او صحبت می‌کند. اما، یک سیستم صدای باس سنگین از یک خانه آن طرف خیابان می تواند همان بلندی درک شده توسط زن صحبت کننده را داشته باشد.

   

  سعی کنید وقتی صدایی از طرف دیگر شنیده می شود و می توانید خیلی واضح تر بشنوید، گوش خود را به دیوار بگذارید. این نشان می‌دهد که چگونه اجسام جامد ارتعاش صدا را جذب می‌کنند، به همین دلیل است که اگر گوش خود را روی آن بگذارید، صدا را تقویت می‌کند.

   

  درک این تفاوت ها هنگام در نظر گرفتن اینکه چگونه می توانید کاهش صدای پنجره های خود را بهبود بخشید، مهم است.

  پنجره ضد صدا

  عایق صدا چگونه کار می کند

   

  اکنون که متوجه شدیم نویز چگونه کار می کند، بهتر می توانیم نحوه عملکرد عایق صدا را درک کنیم.

   

  ساده ترین پاسخ برای توضیح نحوه عملکرد عایق صدا این است: امواج صوتی باید توسط یک جسم متراکم جذب شوند یا فرکانس امواج برای کاهش یا حذف صدا مختل شود.

   

  هنگامی که یک موج صوتی به شیشه برخورد می کند، شیشه فرکانس موج را جذب می کند، با همان فرکانس شروع به ارتعاش می کند و سپس آن فرکانس را به طرف دیگر شیشه منتقل می کند.

   

  مقداری از فرکانس توسط شیشه جذب می شود و سپس امواج صوتی با انتقال از طرف دیگر کاهش می یابد. اما، اگر بخواهد تمام ارتعاشات فرکانس را جذب کند تا از انتقال آن جلوگیری کند، باید ضخیم‌تر از یک دیوار آجری باشد.

   

  با قرار دادن دو شیشه جدا از یکدیگر، شیشه اول مقداری از انرژی امواج صوتی را جذب می کند و سپس به میزان قابل توجهی توسط شیشه دوم کاهش می یابد. هرچه فاصله بین شیشه های شیشه بیشتر باشد، امواج صوتی کاهش می یابد.

   

  کارآمدترین راه برای کاهش نویز، ایجاد اختلال در امواج صوتی است. استفاده از دو ضخامت مختلف شیشه نزدیک به هم باعث اختلال در فرکانس می شود که باعث کاهش نوسان و ارتعاش می شود. بنابراین، کاهش سطح نویز منتقل شده.

   

  پنجره های کاهش نویز تکویندوز به روش های زیر کار می کنند:

  • ضخامت شیشه.
  • ضخامت نامتقارن شیشه برای مختل کردن امواج صوتی.
  • گاز آرگون بین شیشه ها
  • عمق شکاف بین شیشه ها
  • لمینت میرایی صدا بین شیشه ها.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای
  قیمت پنجره دو جداره ضد صدا
  محمد غلام نژاد

  محمد غلام نژاد

  محمد غلام نژاد هستم سی و سه سالمه،سالهاست که در صنف درب و پنجره هستم به خاطر علاقه زیادی که از بچگی به کامپیوتر و طراحی داشتم،این سایتو طراحی کردم تا بتونم با انتشار مطالب کاربردی صنف درب و پنجره رسالت خودمو انجام بدم و کمکی هر چند کم به هموطنانم بکنم
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.