لوگو تکویندوز
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین مدل پنجره دوجداره اتاق خواب کدام است؟

فهرست مطالب

 • مدل پنجره دوجداره اتاق خواب

  با پنجره‌ دوجداره اتاق خواب فضایی آرام ایجاد کنید که با بهره‌وری انرژی و قابلیت‌های کاهش صدا به شما کمک می‌کند تا آرام شوید. نور طبیعی خورشید صبح ها از پنجره های شما عبور می کند و شروعی ملایم برای روز شما فراهم می کند. سبک های پنجره ای را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد راحت زندگی کنید. پنجره‌های تهویه‌شونده اجازه می‌دهند نسیم در اتاق حرکت کند، در حالی که افزودن ترکیبی از پنجره‌ها در اتاق شما می‌تواند به قاب‌بندی تخت کمک کند.

  مدل پنجره اتاق خواب

  راهنمای انتخاب پنجره اتاق خواب

  نحوه طراحی اتاق خواب خود احتمالاً یکی از مهم ترین انتخاب های طراحی در خانه شما است. این اتاق آرامش و استراحت است، بنابراین مهم است که سبک نشان دهنده احساس آرامش باشد.

  ما این بخش از منطقه الهام خود را ساخته ایم تا بتوانید برخی از محبوب ترین سبک های اتاق خواب و پنجره های همراه آنها را احساس کنید. 

  فضایی برای استراحت

   

   

  اتاق خواب شما باید فضایی باشد که خواب را پشتیبانی و تشویق کند، و همچنین فضایی باشد که بتوانید در آن راحت بخوانید، به موسیقی گوش دهید یا با دوستان و خانواده چت کنید. همه کاره بودن بسیار مهم است – به همین دلیل است که ما تعداد زیادی ایده، طراحی و راهنماهای الهام بخش اتاق خواب را ایجاد کرده ایم تا به شما در انتخاب نحوه سبک دادن به پنجره های اتاق خواب کمک کنید.

  راهنماهای ما اطلاعات مفیدی را برای مطابقت با هر نوع سلیقه ارائه می دهند، از جمله انتخاب پرده های مناسب و ایجاد یک ویژگی معاصر از پنجره های شما. حتی زمانی که اتاق شما از یک تم تزئینی پیروی می کند، اطلاعاتی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا به پنجره های اتاق خواب سبک دهید، از جمله ایده هایی مانند ترکیب سبک های جدید و نکات برتر برای اتاق خواب کودکان.

  چه پرده، پرده، کرکره یا چیز دیگری را به طور کامل انتخاب کنید، مطمئن شوید که با ایده های کاربردی دکوراسیون اتاق خواب ما از تمام گزینه های موجود در دسترس شما مطلع هستید.

   

   

  درباره بهترین مدل پنجره برای پذیرایی کدام است؟ بدانید

   

   

  مشاوره سبک با کیفیت که می توانید به آن اعتماد کنید

   

   

  تکویندوز بیش از ۲۰ سال است که پنجره و سایر محصولات بهبود خانه را عرضه می کند، و ما افتخار می کنیم که به مشتریان خود کمک می کنیم تا به سبک مورد نظر خود دست یابند. ما محصولاتی با کیفیت بالا ارائه می دهیم که برای ماندگاری ساخته شده اند، به همین دلیل است که بسیار مهم است که آنها را با سبکی که شایسته آن هستند نشان دهیم.

  مجموعه کامل راهنماهای الهام بخش ما را در مورد پنجره های اتاق خواب مرور کنید و امروز سبک مورد علاقه جدید خود را بیابید.

   

  درباره جدیدترین مدل پنجره دوجداره + عکس بیشتر بدانید

  ایده های ناب پنجره اتاق خواب

  ایده های ناب پنجره دوجداره اتاق خواب

  طرح‌های پنجره‌ای کاربردی و در عین حال زیبا را انتخاب کنید تا به اتاق خواب شما ظاهری بسیار مورد نیاز ببخشید و فضایی گرم و دلنشین ایجاد کنید که به سادگی غیرقابل مقاومت است.

  پنجره ها یکی از ویژگی های مهم اتاق خواب هستند. آنها احتمالاً تنها وسیله‌ای هستند که می‌توانید نور طبیعی خورشید را در داخل فضا دریافت کنید و از آسمان آبی روشن/ ستاره‌ای لذت ببرید. پرده‌ها و سایه‌بان‌ها همچنین در صورت نیاز به پنجره‌های اتاق خواب شما حریم خصوصی می‌دهند و حس روانی و نرمی را در طراحی افزایش می‌دهند. طراحی پنجره اتاق خواب با دقت انتخاب شده با نوع مناسب پرده برای آن پنجره های اتاق خواب می تواند شما را به خواب بهتر تشویق کند. 

  طرح‌های پنجره اتاق خواب همه‌کاره هستند، زیرا در سبک‌ها و قیمت‌های مختلف متناسب با نیازها، سطح راحتی و ترجیحات شما در دسترس هستند، بنابراین شما واقعاً از انتخاب رنج خواهید برد. اما انتخاب آنها می تواند بسیار مشکل باشد زیرا باید تعادل کاملی را با دکوراسیون اتاق خواب و مبلمان نیز برقرار کنید. به خاطر داشته باشید که باید یک شکاف کوچک بین تخت و دیوار پنجره بگذارید تا حرکت آزادانه و آسان پرده‌ها در هر دو طرف را تسهیل کند و میله‌ها را در هر طرف تخت بیشتر کنید تا از انسداد نور جلوگیری شود. آنها به عقب کشیده می شوند. 

  اکنون، بیایید نگاهی به ایده های زیبای طراحی پنجره اتاق خواب بیندازیم و امیدواریم تا زمانی که به پایان این لیست رسیدید، الهام بگیرید تا فضای خود را زیباتر کنید.

   

  طراحی پنجره اتاق خواب زاویه ای و قسمت نشیمن

   

  این طرح پنجره شیشه‌ای زاویه‌دار تا حدودی از سبک تصویر-پنجره تقلید می‌کند به این معنا که بزرگ و ثابت است و نمی‌توان آن را باز کرد. پرده‌های سفید به شما کمک می‌کنند به راحتی شدت نور را کنترل کنید و زمانی که در کنار صندلی پشتی پنجره نشسته‌اید و کتاب مورد علاقه‌تان را می‌خوانید یا به موسیقی گوش می‌دهید، حریم خصوصی می‌دهد.

  طراحی پنجره اتاق خواب قوسی

   

  پنجره قوسی یک طرح مدرن و زیبا پنجره اتاق خواب است. این یک پنجره فوق العاده گرد است که به دیگر سبک های پنجره اضافه شده است تا زیبایی فضا را به سطح بعدی برساند.

  پنجره اتاق خواب مدل هلالی

  طراحی پنجره سایبان اتاق خواب

   

  پنجره های سایبان یک انتخاب عالی برای کسانی است که می خواهند از نسیم بارانی لذت ببرند بدون اینکه قطرات آب وارد اتاق خوابشان شود. این پنجره ها زمانی که از پایین به سمت بیرون رانده می شوند باز می شوند و امکان گردش مناسب هوا را نیز فراهم می کنند.

  پنجره های خلیج

   

  اگر عاشق مناظر پانوراما در فضای باز هستید، می توانید پنجره های خلیجی را انتخاب کنید. آنها معمولاً با یک پنجره ثابت بزرگ وسط و دو پنجره جانبی زاویه دار ساخته می شوند، به گونه ای که فضایی را در اتاق خواب شما تشکیل می دهند که فضای پنجره از دیوارهای اصلی به بیرون بیرون می زند. در این اتاق خواب، پنجره خلیجی اجازه می دهد تا یک قسمت نشیمن دنج در طاقچه ایجاد شود و اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. 

  پنجره های بزرگ با پرده های شفاف

   

  این یک طراحی خیره کننده اتاق خواب با پنجره های بزرگ پشت تخت و صندلی راحتی است. چنین پنجره هایی فضای اتاق خواب را باز می کنند، فضای داخلی را به بیرون متصل می کنند و به شما امکان می دهند در مناظر آفتابی غوطه ور شوید. روکش های سفید فضای داخلی را تکمیل می کنند و همچنین حس شناور بودن در نسیم تابستان را به شما می دهند. 

  پنجره اتاق خواب مدل بزرگ

  بهترین پنجره ها برای اتاق خواب کدامند؟

   

  مانند هر اتاق در خانه شما، انواع مختلفی از پنجره ها وجود دارد که می توانید آنها را در اتاق خواب قرار دهید تا هم حس گرما را افزایش دهید و هم فضای خود را در برابر آن پرتوهای صبحگاهی بسیار مهم باز کنید.

  و با توجه به مدت زمانی که در اتاق خود می گذرانید، مطمئناً ارزش انتخاب نوع پنجره ای را دارد که تهویه خوبی را ارائه می دهد و درجه خاصی از حریم خصوصی را از هر همسایه فضولی به شما می دهد.

  با توجه به این عوامل، انواع سبک های  زیر به عنوان پنجره های اتاق خواب مناسب هستند:

   

  • پنجره‌های لولایی : رایج‌ترین نوع پنجره برای هر خانه و مطمئناً منعطف‌ترین پنجره‌ها ، می‌توانند در هر اتاقی عالی به نظر برسند – اما به‌ویژه برای اتاق‌خواب‌ها خوب هستند. با قابلیت باز شدن کامل برای حداکثر تهویه، می توانید به راحتی آنها را طوری طراحی کنید که با فضاهای سنتی و معاصر مطابقت داشته باشند.
  • پنجره‌های کشویی : یکی از ساده‌ترین گزینه‌ها برای نصب و باز کردن، راه‌حل کشویی ایده‌آل است اگر ایده‌های پنجره اتاق خواب کوچک را در نظر بگیرید، اگرچه چندین پنجره کشویی می‌توانند به درستی یک اتاق بزرگ را تهویه کنند و در عین حال مناظر خیره‌کننده را ارائه دهند.
  • پنجره‌های ثابت : اگر چه قابل باز شدن نیستند، اگر می‌خواهید از منظره‌ای بی‌نظیر از باغ و محیط اطراف خود لذت ببرید، پنجره‌های ثابت انتخاب مناسبی هستند، اگرچه می‌توان آن‌ها را با گزینه‌های دیگر پنجره ترکیب کرد تا بهترین هر دو دنیا را به دست آورید.

  علاوه بر طراحی یک پنجره معمولی اتاق خواب، اگر اتاق خواب شما در طبقه آخر است و سقفی شیبدار دارد، باید یک یا دو نورگیر در نظر بگیرید. اینها نور اضافی را وارد می کنند و حتی ممکن است بخواهید سیستم های سقف شیشه ای بزرگ را در نظر بگیرید که اتاق شما را به کل آسمان باز می کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  بهترین مدل پنجره دوجداره اتاق خواب کدام است؟
  محمد غلام نژاد

  محمد غلام نژاد

  محمد غلام نژاد هستم سی و سه سالمه،سالهاست که در صنف درب و پنجره هستم به خاطر علاقه زیادی که از بچگی به کامپیوتر و طراحی داشتم،این سایتو طراحی کردم تا بتونم با انتشار مطالب کاربردی صنف درب و پنجره رسالت خودمو انجام بدم و کمکی هر چند کم به هموطنانم بکنم
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.