لوگو تکویندوز
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قیمت پنجره دوجداره آکاردئونی تاشو

فهرست مطالب

 • قیمت پنجره آکاردئونی یا تاشو آلومینیومی و UPVC

  قیمت پنجره آکاردئونی آلومینیومی

   

  قیمت پنجره های آکاردئونی یا تاشو چقدر است؟

   

  پنجره های دو جداره آکاردئونی یا تاشو مقدار زیادی نور طبیعی را به ملک شما دعوت می کنند و می توانند به عنوان پنجره یا درب تمام قد استفاده شوند. قیمت متوسط ​​حدود ۵۵۰۰۰۰۰۰ تومان برای یک پنجره آکاردئونی کوچک یا ۸۵۰۰۰۰۰۰ تومان و بالاتر برای یک اندازه بزرگتر است. این پنجره‌ها در باغ‌ها و اتاق‌های آفتاب‌گیر یا به‌عنوان درب‌های پاسیو که سطح شیشه وسیع‌تری را فراهم می‌کنند، به طور کامل به یک طرف برای دید نامحدود باز میشوند، محبوب هستند.

   

  آیا به دنبال هزینه دقیق تری برای پنجره آکاردئونی یا تاشو خود هستید؟ بهترین کار این است که با نصب کننده های محلی پنجره در منطقه خود صحبت کنید و قیمت پنجره دوجداره را مقایسه کنید .

   

  میانگین قیمت پنجره آکاردئونی یا تاشو

   

  تولید کننده های پنجره قیمت هر پروژه بهسازی خانه را کمی متفاوت می دانند، اما ما برخی از قیمت های شاخص را جمع آوری کرده ایم تا به شما ایده بدهیم.

  هزینه نصب حدود ۵۵۰۰۰۰۰۰ تا ۸۵۰۰۰۰۰۰ تومان است (اگرچه برای یک ساختار پیچیده بیشتر است)، بنابراین عاقلانه است که مطمئن شوید قیمت‌هایی که مقایسه می‌کنید مشابه هستند، به خصوص اگر فقط برای عرضه باشند.

  پنجره‌ها یا درهای دو آکاردئونی یا تاشو می‌توانند از دو تا هفت بازشو یا لنگه باشند، وقتی باز می‌شوند به هم متصل می‌شوند تا فضایی باز ایجاد کنند – متریال و اندازه بازشو هایی که انتخاب می‌کنید بزرگترین فاکتورهای قیمتی خواهند بود.

   

  اندازه پنجرهموادهزینه های متوسط
  سه بازشوآلومینیومبه دلیل نوسانات بالای قیمت از اعلام قیمت معذوریم
  چهاربازشو آلومینیومبه دلیل نوسانات بالای قیمت از اعلام قیمت معذوریم
  پنج بازشوآلومینیومبه دلیل نوسانات بالای قیمت از اعلام قیمت معذوریم
  سه بازشوترمال بریکبه دلیل نوسانات بالای قیمت از اعلام قیمت معذوریم
  چهار بازشوترمال بریکبه دلیل نوسانات بالای قیمت از اعلام قیمت معذوریم
  پنج بازشوترمال بریکبه دلیل نوسانات بالای قیمت از اعلام قیمت معذوریم
  سه بازشوUPVCبه دلیل نوسانات بالای قیمت از اعلام قیمت معذوریم
  چهار بازشوUPVCبه دلیل نوسانات بالای قیمت از اعلام قیمت معذوریم
  پنج بازشوUPVCبه دلیل نوسانات بالای قیمت از اعلام قیمت معذوریم
   
   
  قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی آکاردئونی یا تاشو

  عوامل موثر در قیمت پنجره آکاردئونی یا تاشو

   

  متغیرهای زیادی وجود دارد، و یک تولید کننده پنجره قبل از اینکه بتواند پیشنهادی ارائه دهد، به جزئیاتی مانند اندازه پنجره‌ها و محل نصب آنها نیاز دارد.

   

  عناصر قیمت شامل:

   

  • تعداد لنگه ها (معمولاً بین سه تا پنج).
  • پنجره های آکاردئونی یا تاشو شما باید چقدر بزرگ باشند.
  •  نیاز به نصب داخلی یا خارجی داشته باشید.
  • پروفیلی که انتخاب می کنید – UPVC معمولاً ارزان ترین است.
  • کدام شیشه را می خواهید، معمولاً دو جداره یا سه جداره.
  • مکانیسم های قفل با قفل های امنیتی درجه بالاتر که برای پنجره های آکاردئونی یا تاشو خارجی توصیه می شود.
  • جایی که شما زندگی می کنید – قیمت پیمانکاران تقریباً همیشه در شمال تهران بالاتر است.

   

  به ناچار، هر چه پنجره های آکاردئونی یا تاشو شما بزرگتر باشد، یا هر چه تعداد پنجره های بیشتری را تعویض کنید، بودجه شما بیشتر خواهد بود.

  اگر پنجره ها در سطح بالایی هستند، پیمانکار شما معمولاً نیاز به استخدام داربست دارد، بنابراین مهم است که این هزینه را در بودجه خود لحاظ کنید یا مطمئن شوید که بخشی از قیمت ذکر شده است.

  حذف ضایعات و استخدام ضایعات نیز به هزینه های کلی اضافه می کند زیرا هر پنجره و قاب قدیمی که برداشته می شود باید دور ریخته شود.

  همچنین باید هرگونه تعمیر، نقاشی یا تزئین را در نظر بگیرید.

  گشاد کردن دهانه موجود به منظور ایجاد شیشه بزرگتر ممکن است نیاز به کارهای مقدماتی داشته باشد قبل از اینکه یک نصاب بتواند قاب های قدیمی را جدا کند. احتمالاً برای دستیابی به رنگ مناسب، به چند رنگاری روی رنگ داخل آن نیاز خواهید داشت.

  ما در زیر هر یک از انتخاب‌های رایج مصالح را بررسی می‌کنیم تا بتوانید تصمیمی آگاهانه در مورد اینکه کدام پنجره برای خانه شما مناسب است، بگیرید.

   

  پنجره آکاردئونی یا تاشو UPVC

   

  UPVC مقرون به صرفه ترین پروفیل است و در رنگ سفید استاندارد عرضه می شود، اما همچنین می تواند در رنگ ها و سبک های مختلف، از جمله طرح چوب برای شباهت به چوب باشد.

   

  پنجره آکاردئونی یا تاشو آلومینیومی

   

  آلومینیوم یک ماده پنجره مدرن و پیچیده است – گرانتر از UPVC است اما می تواند تعمیر و نگهداری نسبتاً کمی داشته باشد، مشروط بر اینکه فریم های دور فلزی  آن به درستی زد زنگ شده باشند تا از زنگ زدگی جلوگیری شود.

   

  پنجره آکاردئونی ترمال بریک آلومینیومی

  اگر برای انتخاب گیر کرده اید، می توانید به سراغ پنجره های ترمال بریک بروید که آلومینیوم و پلی آمید را با هم ترکیب می کنند تا یک قاب بادوام، مستحکم و بادوام ایجاد کنند.

   

  درباره قیمت پنجره ترمال بریک بیشتر بدانید

   

  انتخاب سبکی از پنجره آکاردئونی یا تاشو

   

  اگر به قیمت های پنجره آکاردئونی نگاه می کنید، ممکن است متوجه شوید که نصب کننده ها اغلب سه عدد مانند ۵-۴-۱ را در کنار هر نوع پروفیل نمایش می دهند.

  این اعداد نحوه عملکرد پنجره‌های تاشو را نشان می‌دهند و عدد اول تعداد درهایی را نشان می‌دهد که به هم متصل می‌شوند تا هنگام باز شدن روی هم جمع شوند.

  عدد دوم تعداد بازشو هایی که به سمت چپ باز می‌شوند را نشان می‌دهد و عدد سوم تعداد بازشو هایی است که به سمت راست باز می‌شوند.

  اگر مطمئن نیستید که کدام سبک یا ساختار به خوبی کار می کند، ارزش این را دارد که در ملک شما حضور داشته باشیم تا عملکردی را که می خواهید از پنجره های تاشو خود اندازه گیری کرده و در مورد آن بحث کنیم.

  پنجره آلومینیومی آکاردئونی یا تاشو

  مزایای نصب پنجره آکاردئونی یا تاشو

   

  ما بر روی UPVC به عنوان معمولی ترین متریال پنجره آکاردئونی یا تاشو تمرکز خواهیم کرد، اما می توانید انواع دیگر قاب پنجره را که در بالا توضیح داده شد نیز بررسی کنید.

  دلایل مختلفی وجود دارد که پنجره های دو جداره UPVC بسیار محبوب هستند:

  • هزینه مقرون به صرفه – تاشو های UPVC قیمت مناسبی دارند و به طور گسترده در دسترس هستند، که به ثابت نگه داشتن هزینه ها کمک می کند.
  • در دسترس بودن – اکثر نصب کننده های پنجره، پنجره های تاشو UPVC را ارائه می دهند، بنابراین شما معمولاً می توانید کار خود را با یک پیمانکار محلی سریعتر از ساخت هر قاب تخصصی سازماندهی کنید.
  • دوام – UPVC سال ها دوام می آورد و تقریباً نیازی به نگهداری ندارد. در برابر تغییرات دما یا آلاینده ها آسیب پذیر نیست، بنابراین به راحتی محو نمی شود، ترک نمی خورد یا جابجا نمی شود.
  • بهره وری – اگر ملکی را می فروشید یا می خواهید هزینه های آب و برق خود را به حداقل برسانید، بهره وری انرژی یک عنصر مهم است. تاشو های UPVC ساختار ساده ای دارند و خاصیت عایق طبیعی دارند.
  • امنیت – یک پنجره آکاردئونی با پروفیل UPVC با فولاد گالوانیزه در مرکز تقویت شده است، که به این معنی است که قاب‌ها به طرز باورنکردنی مقاوم می‌مانند.
  • گزینه‌های طراحی – اگرچه سفید استانداردترین UPVC است، اما می‌توانید رنگ‌ها و پوشش‌های مختلفی را انتخاب کنید.

  از نظر شیشه، معمولاً خواهید دید که بیشتر پنجره های دو جداره UPVC دو جداره هستند.

  گزینه‌های دیگر عبارتند از شیشه‌های کنترل خورشیدی، شیشه‌های سه جداره یا شیشه‌های چند لایه – اگرچه درهای پنجره آکاردئونی تمام‌قد با شیشه‌های سکوریت به عنوان یک اقدام امنیتی ارائه می‌شوند.

  میانگین امتیازات ۳ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  قیمت پنجره دوجداره آکاردئونی تاشو
  محمد غلام نژاد

  محمد غلام نژاد

  محمد غلام نژاد هستم سی و سه سالمه،سالهاست که در صنف درب و پنجره هستم به خاطر علاقه زیادی که از بچگی به کامپیوتر و طراحی داشتم،این سایتو طراحی کردم تا بتونم با انتشار مطالب کاربردی صنف درب و پنجره رسالت خودمو انجام بدم و کمکی هر چند کم به هموطنانم بکنم
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.